• Dzień Pluszowego Misia

• 24 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

W tym dniu dzieci przyniosły ze sobą  swoje ulubione pluszaki. Wspólnie bawiły się przy piosenkach o misiach, rozwiązywały zagadki, bawiły się w starego niedźwiedzia. Wykonywały również prace plastyczne, które wezmą udział w konkursie "Pluszowy Miś".

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Pluszowego Misia.

• Śniadanie daje moc

• Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do ogólnpolskiego programu "Śniadanie daje moc"

8 listopada uczniowie klas I - III szkoły podstawowej  oraz 6- latki z oddziału przedszkolnego samodzielnie przygotowywały  śniadanie na którym nie brakowało zdrowych produktów.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii śniadanie daje moc.

• Nagroda dla pani dyrektor Anny Siwiec

• W dniu 16 października 2017 r. w ramach wojewódzkich obchodów uhonorowano nauczycieli i pracowników oświaty z terenu Delegatury Kuratorium w Radomiu, pani dyrektorAnna Siwiec odebrała nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Uroczystość odbyła się w radomskim Zespole Szkół Muzycznych, w sali koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego.

• 13 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej.

Z tej okazji przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem opiekunów: p. Marka Bąbolewskiego        i o. Przemysława Kopy przygotowali akademię - Galę Oskarową.

Podczas tej uroczystości uczniowie szkoły wręczyli  statuetki pięciu nauczycielom w pięciu różnych kategoriach.

Dziękując za pracę p. Dyrektor                  i wszystkim pracownikom szkoły, obecny na uroczystości pan Wójt Gminy                    Marcin Kozdrach  wręczył nagrodę p. Dyrektor Annie Siwiec.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Edukacji Narodowej.