• Co roku 5. grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności. Z tej okazji uczestniczyliśmy w uroczystej Gali zorganizowanej tradycyjnie przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka. Spotkanie odbyło się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. W czasie trwania uroczystości podsumowano rok pracy wolontariatu, podziękowano wszystkim klubom szkolnym i wolontariuszom działającym pod patronatem stowarzyszenia. Ogłoszono również wyniki konkursów „Szkolny Klub Roku” i „Wolontariusz Roku”. Galę uatrakcyjniły występy laureatów konkursu „Arka ma talent” , siostry Anny Kaczmarzyk oraz pokaz pantomimy przygotowany przez międzynarodową grupę wolontariuszy działająca przy UTH Radom.

• Lista galerii