• W sobotę, 3 lutego 2018 roku przedstawiciele naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką p. Dyrektor Anny Siwiec i p. Agnieszki Kucharczyk wzięli  udział w XVIII Balu Wolontariusza, który w tym roku odbył się w Szkole Podstawowej nr 27 w Radomiu.  Uroczystość rozpoczęto tradycyjnym polonezem w wykonaniu gospodarzy. Impreza miała charakter integracyjny, była to forma nagrody i podziękowań dla wolontariuszy za ich działalność. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz Radomia, kurii oraz zaproszeni goście. W tegorocznym balu, który współorganizowało Stowarzyszenie Młodzieży Arka, brało udział ponad 500 osób. Wśród dekoracji znajdowały się plakaty przygotowane przez uczestniczące kluby, przedstawiające obraz ich działalności oraz wystawa masek i kotylionów.