• Konkurs "A Letter to Santa Claus".

• 15 lutego odbyło się wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom szkolnego konkursu "A Letter to Santa Claus".

Konkurs odbył się jak co roku w grudniu 2017 roku, skierowany był do uczniów klas III - VII i uczniów oddziałów gimnazjalnych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starej Błotnicy. Uczniowie mieli stworzyć pracę plastyczno - językową.

Jury w składzie:

Aneta Wojcieszek

Anna Włodarczyk-Czubak

Mateusz Żupiński

wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce Maja Woźniak kl 4a, Magdalena Szymaniak 3b

II miejsce Kamila Piechocińska 4b, Karolina Górecka 7

III miejsce Martyna Michalczewska 3a, Wioleta Kolos 3b

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs "A Letter to Santa Claus".

• Dzień Babci i Dziadka

• 13 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje babcie i dziadziusiów, aby uczcić ich święto, które obchodziliśmy 21 stycznia. Pod opieką swoich wychowawców dzieci przygotowały tańce, piosenki i inscenizacje. Mamy zadbały również o słodki poczęstunek dla zaproszonych gości.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Babci i Dziadka.

• Walentynki 2018

• Przed zbliżającymi się Walentynkami Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował wspaniały koncert zespołu  Let's PLAY w którym grają absolwenci naszej szkoły Kamil Zarychta i Rafał Klepacz oraz Paweł Pośnik i Mateusz Szyszkowski. Na koncercie tym zostały też rozdane Walentynki, które od tygodnia trafiały do specjalnej walentynkowej poczty. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zdjęciach.....

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Walentynki 2018.

• Tydzień Bezpiecznego Internetu

• W ramach obchodów tygodnia Bezpiecznego Internetu naszą szkołę odwiedzili pracownicy UKE (Urzędu Komunikacji Elektronicznej) z bardzo ciekawymi zajęciami dla młodszych i starszych. Uczniowie uczyli się programowania, mając do dyspozycji specjalne gry planszowe,jak również sterowali ruchem ulicznym, wydając właściwe polecenia w programie komputerowym.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Tydzień Bezpiecznego Internetu.