• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w szkole i oddziałach przedszkolnych w Starym Kadłubie.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW-

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie jest możliwe zorganizowanie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w tradycyjnej formie dla wszystkich uczniów.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z harmonogramem i zasadami tegorocznego

rozpoczęcia.

Msza Święta w intencji uczniów odbędzie się w niedzielę

30 sierpnia 2020 r. o godz. 10.00

1. Dla dzieci z oddziału przedszkolnego 6-cio latków, uczniów klasy 1, 2, 3 oraz 4 rozpoczęcie roku odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym lub sali gimnastycznej (w przypadku opadów deszczu).
            2. Wszystkich – uczniów, opiekunów, rodziców, nauczycieli obowiązuje dystans społeczny dodatkowo zakrywanie ust i nosa przez rodziców.
            3.  Z dziećmi z oddziałów przedszkolnych, klas: I, II, III , IV może przyjść TYLKO JEDNA OSOBA DOROSŁA!
            4.  Zobowiązujemy do bezwzględnego przestrzegania tych zasad.
            5. Po uroczystości na boisku lub sali gimnastycznej wychowawca klas 1-3 oraz sześciolatków- nie spotka się z dziećmi i rodzicami w klasie – wszystkich informacji udzieli rodzicom podczas zebrań planowanych na drugi tydzień września.
            6.   Dla uczniów klas od 5 do 8 rozpoczęcie roku odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 9.30 w salach z wychowawcami klas:

Klasa 5- sala nr 11 spotkanie z wychowawcą Panem Robertem Kierzkowskim

Klasa 6- sala nr 3 (piętro szkoły) spotkanie z wychowawcą Panią Agnieszką Kucharczyk

Klasa 7 a- sala nr 4 spotkanie z wychowawcą Panią Anną Bąbolewską

Klasa 7 b- sala nr 1 spotkanie z wychowawcą Panią Anetą Wojcieszek oraz Panem    Marcinem Bukalskim

Klasa 8- sala nr 7 spotkanie z wychowawcą Panią Agatą Szatan

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klas 5-8 wchodzą na teren szkoły bez rodziców/ opiekunów.

Ok. godz. 10.30 autobus szkolny.

Szanowni Państwo ze względu na bardzo dynamiczną sytuację bardzo prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły na wypadek jakichkolwiek zmian.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI

Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  W STARYM KADŁUBIE-

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii,  nie jest możliwe zorganizowanie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w tradycyjnej formie dla wszystkich dzieci w oddziale przedszkolnym.

Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w Starym Kadłubie na rok szkolny 2020/2021 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 1.09.2020 r. tj. wtorek 12.00 z dyrektorem oraz wychowawcami grup.

Na spotkanie z nauczycielkami prosimy o przyjście po jednym rodzicu od każdego dziecka.

Na spotkanie nie przyprowadzamy dzieci.

Z uwagi na sprawy organizacyjne prosimy o zabranie ze sobą własnego długopisu.

Obowiązują Państwa maseczki ochronne oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku.

W środę 2 września 2020 r. czekamy na Państwa dzieci.

Wytyczne_dla_szkol_i_placowek_od_1_wrzesnia_2020.pdf

Wytyczne-zlobki-przedszkola-IV-aktualizacja-25-08-2020.pdf

Jak_skutecznie_myc_rece.png

Jak_prawidlowo_dezynfekowac_rece_(1).jpg

Jak_prawidlowo_nalozyc_i_zdjac_rekawice.png

Jak_prawidlowo_nalozyc_i_zdjac_maseczke_(1).png

• Informacja Ministerstwa, dotycząca aplikacji ProteGo Safe

• Wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym KIERUJEMY SPECJALNY LIST DO RODZICÓW UCZNIÓW, W KTÓRYM ZACHĘCAMY DO ZAINSTALOWANIA APLIKACJI PROTEGO SAFE. TO NARZĘDZIE POZWALAJĄCE NA OGRANICZENIE RYZYKAROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA, WSPIERAJĄCE BEZPIECZNY POWRÓTDZIECI DO SZKÓŁ.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie zkoronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożnościzachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds.Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenieinformacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej.Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów doszkół.

Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco.

Bezpośredni link

Dariusz Piontkowski