• Wigilia

• Nie zapominając o Świątecznych tradycjach dzieci z przedszkola również łamały się opłatkiem podczas wspólnej Wigilii.

zdjęcia - Wigilia

• Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

•

Trwają przygotowania do świąt. W grupie 5-latków, dzięki pomocy mam, dzieci robiły ozdoby choinkowe z masy porcelanowej. Praca dała przedszkolakom wiele satysfakcji. Teraz trzeba tylko poczekać aż wszystko wyschnie i zostanie zawieszone na świątecznym drzewku.

zdjęcia - ozdoby z masy porcelanowej

zdjęcia - ozdabiamy pierniki

• Dzień Pluszowego Misia

• 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci -Pluszowy Miś. Przedszkolaki przyniosły w tym dniu swoje ukochane przytulanki i dowiedziały się, dlaczego taki dzień ustanowiono. Trudno sobie wyobrazić dziecko,które nie ma swojego wiernego towarzysza i powiernika tajemnic, do którego chętnie się przytula. Nawet po wielu latach taka zabawka zawsze będzie skłaniać do ciepłych wspomnień z dzieciństwa.

zdjęcia - Dzień Pluszowego Misia

• Dzień Chłopaka

• 29 września 2017 r. w przedszkolu tradycyjnie dziewczynki złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich zbliżającego się święta. Oczywiście były też upominki i wspaniała wspólna zabawa.

zdjęcia - Dzień Chłopaka