• X Turniej Halowej piłki Nożnej o Mistrzostwo Gimnazjum w Starej Błotnicy

• W sobotę 15 stycznia 2018r, został rozegrany coroczny już X Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gimnazjum w Starej Błotnicy w kat. chł. i dz. Do udziału w turnieju zgłosiło się sześć drużyn męskich i trzy drużyny żeńskie. Wszyscy rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Celem turnieju jest rozwijanie sprawności fizycznej, promocja i popularyzacja piłki nożnej wśród uczniów PG Starej Błotnicy. Nagrody w turnieju ufundował p. wójt Marcin Kozdrach i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zwycięskie drużyny w kat. chł. i dz.  otrzymały puchary przechodnie. Pierwsze trzy zespoły w obu kat.   otrzymały medale adekwatne do zajętego miejsca, a także każdy zespół otrzymał dyplom. Zostały także wręczone statuetki dla najlepszych zawodników i bramkarzy.

Wyniki turnieju w kat. chłopców:

I miejsce -  Ekipa Remontowa, II miejsce – Bambooo i Przyjaciele , III miejsce -  PGR u Janka,  IV miejsce – Sto Twarzy Grzybiarzy, V miejsce -  PZWK Team, VI miejsce Bandziorki.

• Mistrzostwa Powiatu Białobrzeskiego w Piłce Nożnej dziewcząt

• Tegoroczne Mistrzostwa Powiatu rozegrane zostały 17 października w Starej Błotnicy na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Udział w nich wzięło pięć drużyn: Białobrzegi, Wyśmierzyce, Rogolin, Adamów i Stara Błotnica. Nasze dziewczęta wygrały 4:0 z Rogolinem, 2:1 z Adamowem,  po zaciętej i wyrównanej walce zremisowały 1:1 z Białobrzegami i jedynie uległy 3:1 dziewczętom z Wyśmierzyc, które wygrały cały turniej. Nasze dziewczyny z taką sama ilością punktów co Białobrzegi ale z gorszym bilansem bramkowym musiały zadowolić się trzecią lokatą w turnieju.

Miłym akcentem turnieju było wyróżnienie dwóch zawodniczek: statuetkę - dla „Najlepszej zawodniczki” odebrała Dominika Kawinska zawodniczka  z Wyśmierzyc a „Najlepszą gol- kiperką ”  została bramkarka z Białobrzeg Kamila Sitarek.

• Chłopcy i dziewczęta z Błotnicy drudzy w Mistrzostwach Powiatu białobrzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

• 06 października 2017 roku w Białobrzegach odbyły się powiatowe eliminacje sztafetowych biegów przełajowych szkół gimnazjalnych. Każda z drużyn liczyła dziesięciu zawodników. Dystans sztafet wynosił 10 x 800m. dla dziewcząt i 10x 1000m. dla chłopców. Obie nasze sztafety wywalczyły drugie miejsca w powiecie co daje im awans na szczebel międzypowiatowy.