• Władze szkoły

      • Anna Siwiec
      • Anna SiwiecDyrektor
      • Mateusz ŻupińskiWicedyrektor
    • Wykaz nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej

      im. Ojca Świętego Jana Pawła II

      w roku szkolnym 2018/2019

       

      L.p.

      Nazwisko    i imię nauczyciela

      Stopień

      awansu zawod

      Uwagi

      1.

      Anna Siwiec

      D

      Dyrektor szkoły, n- matematyki, doradztwa zawodowego                           

      2.

      Mateusz Żupiński

      D

      Wicedyrektor szkoły, n- j. angielskiego, WOS

      3.

      Elżbieta Kozyra

      D

      wychowawca oddziału przedszkolnego sześciolatków

      4.

      Agata Szatan

      D

       wychowawca  kl. 6, n-l wychowania fizycznego

      5.

      Elżbieta Malczewska

      D

      wychowawca kl. 3, n-l edukacji wczesnoszkolnej, przyrody

      6.

      Katarzyna Mosiołek

      D

      wychowawca kl. 2 a, n-l edukacji wczesnoszkolnej

      7.

      Jolanta Szotowicz

      D

      wychowawca kl. 2 b, n-l edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny

      8.

      Aneta Krawczyk

      D

      wychowawca kl. 1, n-l edukacji wczesnoszkolnej, tyflopedagog

      9.

      Marek Bąbolewski

      D

      wychowawca kl. 7, n-l muzyki, plastyki

      10.

      Agnieszka Kucharczyk

      D

      wychowawca kl. 4, n-l j. polskiego

      11.

      Sylwester Leśnowolski

      D

      n- l historii, geografii, wdż

      12.

      Aneta Munik/ Stary Kadłub

      D

      wychowawca oddziału przedszkolnego  

      13.

      Beata Nowak

      D

      wychowawca kl. V a, n-l, j. polskiego, EDB,  bibliotekarz

      14.

      Agnieszka Strzelczyk

      D

      wychowawca kl. III a gim., n-l fizyki, matematyki

      15.

      Dorota Małysa

      D

      wychowawca kl. 8, n-l matematyki

      16.

      Ewa Drapała

      D

      n-l chemii, biologii, geografii

      17.

      Iwona Różańska- Lisik

      D

      wychowawca świetlicy, n-l wychowania fizycznego

      18.

      Robert Kierzkowski

      D

      wychowawca świetlicy, n-l wychowania fizycznego, techniki

      19.

      Anna Bąbolewska

      D

      wychowawca klasy III b/n-l j. polskiego, bibliotekarz, logopeda

      20.

      o. Przemysław Kopa

      M

      n-l religii

      21.

      o. Sebastian Gierszewski

      M

      n-l religii

      22.

      Aneta Wojcieszek

      M

      wychowawca kl. 5 b, n-l j. angielskiego

      23.

      Beata Barcikowska

      K

      wychowawca świetlicy, n-l informatyki

      24.

      Milena Michalak- Kozera

      S

      n-l j. niemieckiego

      25.

      Wioleta Korczak/ Stary Kadłub

      K

      wychowawca oddziału przedszkolnego grupy trzylatków

      26.

      Anna Włodarczyk- Czubak

      S

      n-l j. angielskiego

      27.

      Magdalena Szymańska

      K

      n- wspomagający

      28.

      Emilia Maj

      M

      urlop macierzyński

      29.

      Marta Majewska

      M

      urlop macierzyński

  • liczba odwiedzin: 36259