• Władze szkoły

      • Anna Siwiec
      • Anna SiwiecDyrektor
      • Ewa Drapała
      • Ewa DrapałaWicedyrektor
    • Wykaz nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej

      im. Ojca Świętego Jana Pawła II

      w roku szkolnym 2017/2018

      L.p.

      Nazwisko        i imię nauczyciela

      Stopień awansu zawodowego

      Uwagi

      1.

      Anna Siwiec

      D

      Dyrektor szkoły

      2.

      Ewa Drapała

      D

      Wicedyrektor

      3.

      Elżbieta Kozyra

      D

      wychowawca klasy III

      4.

      Agata Szatan

      D

      wychowawca  kl. V

      5.

      Elżbieta Malczewska

      D

      wychowawca kl. II

      6.

      Katarzyna Mosiołek

      D

      wychowawca kl. I A

      7.

      Jolanta Szotowicz

      D

      wychowawca kl. I B/

      8.

      Aneta Krawczyk

      D

      wychowawca oddziału   6-cio latków

      9.

      Marek Bąbolewski

      D

      wychowawca kl. 6

      10.

      Agnieszka Kucharczyk

      D

      wychowawca świetlicy szkolnej- 3 godz.

      11.

      Sylwester Leśnowolski

      D

      wychowawca kl. II  b,wychowawca świetlicy szkolnej, 2 godz.

      12.

      Izabela Marcinkiewicz

      D

      wychowawca kl. 4 a

      13.

      Beata Nowak

      D

      bibliotekarz

      14.

      Agnieszka Strzelczyk

      D

       

      15.

      Dorota Małysa

      D

      wychowawca kl. 7

      16.

      Mateusz Żupiński

      D

      wychowawca świetlicy    4 godz.

      17.

      Joanna Celuch

      D

      wychowawca kl. III a         wychowawca świetlicy   4 godz.

      18.

      o. Sebastian Gierszewski

      M

       

      19.

      o. Przemysław Kopa

      M

      niepełny wymiar godzin

      20.

      Marta Siudzińska

      K

      niepełny wymiar godzin

      21.

      Aneta Munik/ Stary Kadłub

      D

      wychowawca oddziału przedszkolnego  świetlica 1 godz.

      22.

      Korczak Wioleta/ Stary Kadłub

      K

      wychowawca oddziału przedszkolnego

      23.

      Robert Kierzkowski

      D

       

      24.

      Anna Bąbolewska

      D

      wychowawca klasy II b/ bibliotekarz

      25.

      Aneta Wojcieszek

      M

      wychowawca klasy IVb

      26.

      Emilia Maj

      M

      wychowawca klasy IIa, wychowawca świetlicy    6 godz.

      27.

      Beata Barcikowska

      K

      urlop rodzicielski

      28.

      Iwona Różańska- Lisik

      D

      urlop dla poratowania zdrowia

  • liczba odwiedzin: 24631