• Ekopracownia

• Nowa Ekopracownia to przestrzeń, która pozwoli uczniom zgłębiać wiedzę na temat organizmu człowieka, zjawisk fizycznych, geograficznych i przemian chemicznych. Jednocześnie umożliwi praktyczne działanie w tym zakresie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i pomocy dydaktycznych. Tutaj uczniowie będą eksperymentować, badać, rozwijać kreatywność i znajdować nowe sposoby, by żyć mając zawsze na uwadze ochronę naszej planety . W ramach działań  Ekopracowni odbyły się doświadczenia wykonane dla młodszych klas, w których udział wzięli uczniowie klasy 8. Harmonogram działań w nowej pracowni uwzględnia nie tylko zajęcia lekcyjne, ale również zajęcia dodatkowe oraz inne przedsięwzięcia tj. happeningi, akcje plakatowe, sadzenie roślin itp. mające na celu poszerzenie wiedzy na temat nowoczesnych technologii i różnorodnych nowatorskich rozwiązań.

• TENIS STOŁOWY

• W szkole w Starym Goździe,15 marcai 18 marcaodbył się finał powiatowy w tenisie stołowym w kategorii młodszej (rocznik 2012-2011) oraz kategorii starszej (rocznik 2010-2009). Zawodnicy naszej szkoły godnie nas reprezentowali. Młodszy duet w składzie Wiktor Marzec i Bartłomiej Dygant zajął II miejsce i awansował na etap międzypowiatowy. Trochę szczęścia zabrakło parze chłopców starszych, którzy uplasowali się na III miejscu (Filip Sowa i Filip Szatan). Ponadto Filip Sowa został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

Gratulujemy!!!

Nowa galeria TENIS STOŁOWY została dodana do albumu fotograficznego

• Park Rozrywki „Stacja Grawitacja” w Warszawie

• Klasa 6 w ramach klasowego Dnia Kobiet postanowiła pojechać na wycieczkę. Wybraliśmy aktywny sposób  świętowania tego dnia. Pojechaliśmy do Parku Rozrywki „Stacja Grawitacja” w Warszawie. To wspaniałe miejsce do aktywności fizycznej. Znajduje się tam zarówno park linowy jak i park trampolin , ścianka wspinaczkowa czy gry interaktywne.  Miejsce godne polecenia, a My super spędziliśmy tam czas.

Nowa galeria Park Rozrywki „Stacja Grawitacja” w Warszawie została dodana do albumu fotograficznego