• Wyniki konkursu "Kalendarz adwentowy"

• Sprawozdanie z konkursy „Kalendarz Adwentowy” przygotowanego przez SU (klasę 6)

W dniach 1-20 grudnia 2023r. odbył się konkurs „Kalendarz Adwentowy”. Pod nadzorem opiekuna Samorządu Uczniowskiego, Pani Agaty Szatan dziewczęta z klasy 6 opracowały pytania/zadania do konkursu. Następnie codziennie, przez okres 14 dni uczniowie z klas I-V losowały i wykonywały zadania, za które otrzymywali punkty.

Po zsumowaniu punktów klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa 2

II miejsce – klasa 3

III miejsce – klasa 5

IV miejsce – klasa 4

V miejsce – klasa 1

W nagrodę za zwycięstwo uczniowie klasy 2 otrzymają od Samorządu Uczniowskiego  kwotę 250zł, która pokryje część kosztów wyjazdu do teatru. Pozostali uczniowie otrzymają drobne słodkie upominki.

Gratujemy zwycięzcą i zapraszamy do kolejnych akcji organizowanych przez Samorząd Uczniowski.